להשוואה ורכישת ביטוח

השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל חוסכים וסוגרים ביטוח תוך 2 דקות!

הצעות מכל החברות המובילות ב-2 דקות!

הצעות מכל החברות המובילות ב-2 דקות!

 • לוגו כלל
 • לוגו הכשרה
 • לוגו הראל
 • לוגו הפניקס
 • לוגו מנורה
 • לוגו שומרה
 • לוגו שלמה ביטוח
 • לוגו שירביט
 • לוגו ביטוח חקלאי
 • לוגו איילון
 • לוגו מגדל
מה זה בכלל ביטוח נסיעות לחו''ל?

אז יצאתם מהארץ לחופשה או לנסיעת עסקים ו… חוק הבריאות הממלכתי שמכסה אתכם רפואית כשאתם בישראל כבר לא תקף ונותרתם בעצם ללא כיסוי רפואי.

מה הפתרון? ביטוח נסיעות לחו"ל.

מדובר בביטוח רפואי שמכסה את המבוטח במהלך שהותו בחו"ל ומעניק לו שירות והחזרים על טיפול רפואי במקרה הצורך. חברות הביטוח השונות מציעות סוגים שונים של ביטוח נסיעות, הנבדלים זה מזה בהיקף הכיסוי, השירות וכמובן העלות אותה תשלמו.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו''ל?

מלבד הכיסוי הרפואי מרבית הפוליסות מגיעות עם 2 כיסויים מובנים שלא כדאי לוותר עליהם,

כן, גם אם "רק נוסעים לסופ"ש באנגליה ומה כבר יכול לקרות…":

 1. סעיף איתור, חילוץ והצלה – חברת הביטוח שלכם שולחת צוותי חילוץ מטעמה והם מסייעים במגוון מקרי חירום. זה יכול להיות בטראק בהודו אבל גם חלילה בצורך לפינוי מוטס אחרי תאונה בהולנד. כיסוי זה לרוב נכלל ללא עלות נוספת בפוליסה הבסיסית אך לעיתים המבוטח נדרש לרכוש אותו, בעבור תשלום זעום.
 2. חבות צד ג' –גם כן כיסוי שלרוב יהיה כלול ללא עלות נוספת (בחברות מסוימות בעלות מינימלית) ויסייע במקרים בהם המבוטח מסב נזק לגורם שלישי לאורך תקופת הביטוח.

לצד אלו ישנם כיסויים והרחבות שניתן להוסיף לביטוח הנסיעות הבסיסי והם יהיו שונים הן בתכולתם והן בעלותם בין חברות הביטוח המציעות אותם, לדוגמא:

 1. כיסוי כבודה – כיסוי נפוץ המכסה נושא של אובדן או גניבה של חפציך
 2. כיסוי לביטול או קיצור נסיעה
 3. כיסוי למחשב נייד/ טאבלט
 4. ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור
 5. כיסוי לפעילות סקי / ספורט אתגרי

ועוד כיסויים רבים נוספים שיכולים להפוך את החופשה בחו"ל לבטוחה ורגועה יותר כך שתיסעו בשלום ותחזרו בשלום.

כשעורכים השוואה בין ביטוחי נסיעות לחול חשוב מאוד לוודא מה מציעה כל חברת ביטוח במסגרת הכיסויים הפוליסה הזו.

השוואת ביטוחי נסיעות לחו"ל - מדוע כדאי להשקיע זמן ומחשבה אמיתית

טיסה לחו"ל לפעמים הכרחית לצורכי עבודה ולעיתים היא פשוט האסקפיזם האולטימטיבי, הפאוזה הכה הכרחית מהשגרה התובענית. חשוב לזכור שחופשה מוצלחת היא קודם כל חופשה בטוחה, בה כל הגורמים המעורבים נהנים ושבים הביתה ללא פגע. לכן, אחד הדברים החשובים שיש לעשות, זה לוודא שיש לכם ביטוח נסיעות חו"ל שמתאים לצורכי החופשה שלכם.

איך זה עובד?

 • 01

  עונים על כמה שאלות

  רק שאלות שיעזרו לנו לתת לך את ההצעות הכי משתלמות

 • 02

  מקבלים הצעות מכל החברות

  2 דקות וחברות הביטוח מהמובילות בישראל שולחות את הצעות המחיר הטובות והזולות ביותר עבורכם.

 • 03

  בוחרים את ההצעה הכי משתלמת

  מתוך מגוון הצעות משתלמות ואף להמשיך בתהליך רכישת ביטוח הנסיעות

עוד סיבות להשוות אצלנו

 • אייקון זכוכית מגדלת

  אנחנו מאמינים שהשוואת ביטוח נסיעות צריכה להיעשות באופן שקוף וללא אינטרסים חבויים. אצלנו כל המידע מוצג בשפה עניינית וקלה להבנה.

 • אייקון כדור הארץ

  השימוש בבסטי מייעל לכם את הזמן ומאגד את כל ההצעות במקום אחד. כך תוכלו לבצע השוואת מחירים בפשטות, ובמינימום זמן ומאמץ!

 • אייקון מטבעות

  בסטי היא מנוע השוואה דיגיטלי שמאפשר להתמצא בקלילות בעולמות הביטוח ולמצוא את הביטוח שתפור במדויק למידותיכם ובמחיר המשתלם ביותר.

שאלות נפוצות על ביטוח נסיעות לחו"ל

 • אז יצאתם מהארץ לחופשה או לנסיעת עסקים ו…חוק הבריאות הממלכתי שמכסה אתכם רפואית כשאתם בישראל כבר לא תקף ונותרתם בעצם ללא כיסוי רפואי.
  מה הפתרון? ביטוח נסיעות לחו"ל.
  מדובר בביטוח רפואי שמכסה את המבוטח במהלך שהותו בחו"ל ומעניק לו שירות והחזרים על טיפול רפואי במקרה הצורך. חברות הביטוח השונות מציעות סוגים שונים של ביטוח נסיעות, הנבדלים זה מזה בהיקף הכיסוי, השירות וכמובן העלות אותה תשלמו.

 • מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל משתנים מחברה לחברה, בהתאם לפרמטרים הבאים:

  א. נתוני המבוטח – גילו ומצבו הבריאותי. ילדים עד גיל 14 וקשישים למשל, חשופים לוירוסים ומחלות במידה רבה יותר משכבות הגילאים האחרות והדבר מתבטא בעלויות הביטוח.

  ב. היקף הכיסוי הביטוחי – ככל שתרחיבו את היריעה הביטוחית, תהנו משקט נפשי גדול יותר אך גם תקפיצו את מחירי הביטוח.  

  ג. אופי הטיול – לכל חופשה יש את הסגנון, האווירה, המקצב הפנימי שלה, ובכל חופשה מידת הסיכון לתאונות היא שונה. בהתאם לכך, כל חופשה בחו"ל מצריכה פוליסת ביטוח נסיעות אחרת. זה מסביר למשל את ההבדלים במחיר בין ביטוח נסיעות למשפחה שיוצאת לטיול בר מצווה באירופה, ביטוח נסיעות לתרמילאים שיוצאים לטרק בג'ונגל וביטוח נסיעות לחובבי אקסטרים שיוצאים לטיול ספורט חורף.

  ד. משך השהות – ככל שתבלו זמן רב יותר ביעד כך מידת הסיכון להיפגע ולהיפצע תעלה ואיתה תעריף הפוליסה.

  ה. מאפייני היעד המבוקש – כשטסים ליעדים מוכי גניבות, אסונות טבע, או יעדים בהם המחיה יקרה יותר באופן יחסי, משלמים יותר על ביטוח הנסיעות שלכם. זאת גם הסיבה שביטוח נסיעות לארצות הברית נוטה להיות יקר יותר מביטוח נסיעות לסיני, עקב עלויות הטיפולים הרפואיים הגבוהות ביעד זה.

 • ביטוח נסיעות לחו"ל כולל בדרך כלל כיסוי לאיתור, חילוץ והצלה וכיסוי לחבות צד ג'. כמו כן, ניתן להוסיף כיסויים והרחבות נוספות כגון כיסוי לכבודה, ביטול/קיצור נסיעה, כיסוי למחשב נייד, ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור וכיסוי לפעילויות ספורט אתגרי.

 • טיסה לחו"ל עם הילדים זו חוויה מגבשת, מקרבת שמעוררת את הסקרנות של היקרים לכם ומכל ופותחת להם תיאבון לעולם הגדול. אך באותה מידה זו אחריות גדולה עבור ההורים להפוך את הטיול מהנה ובטוח עבור הילדים. ניתן לראות כי ילדים טסים כיום, הרבה יותר מבעבר. בין אם לטיולי בר/בת מצווה, טיולי שורשים לארצות המוצא של ההורים, ביקור קרובים שגרים מעבר לים או כדרך נחמדה להעביר את החגים והחופשים הרבים מהגן ובית הספר.

  ילדים הם סקרנים ומלאי אנרגיות וזה מעמיד אותם בסיכון להיפצע במהלך הטיול. עוד נקודה חשובה שיש לשים עליה את הדעת כשמתכננים חופשה עם הילדים – כפי שציינו מוקדם יותר, המערכת החיסונית שלהם רגישה יותר משל מבוגרים והם נמצאים בסיכון גבוה יותר "לתפוס" וירוסים ולחלות במהלך הטיול. על מנת לטוס בראש שקט ורגוע, ולדאוג שהחופשה תתקיים בדיוק לפי התוכנית, חשוב למצוא ביטוח נסיעות לחו"ל לכל המשפחה מותאם לאופי הטיול ולצרכים שלכם.

 • הריון היא תקופה מרגשת. במשך תשעה חודשים הגוף משתנה, מתפתח, מכין את עצמו לקראת הבאת חיים חדשים לעולם. באותה נשימה, מדובר במצב בריאותי שמצריך התייחסות מיוחדת, על אחת כמה וכמה כשטסים לחו"ל. אז אם אתן בהריון ומתכננות לטוס לחופשה רומנטית קטנה לפני הרחבת המשפחה – רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל מותאם לנשים בהריון ומעבירים אותה בבטחה.

  מדובר בפוליסה שמכסה הוצאות רפואיות נקודתיות להריון. חשוב לזכור שגם כאן, כל חברת ביטוח קובעת לפי מדיניותה ותנאיה את גיל המבוטחת, השבוע בהריון ומתי ההריון נחשב להריון בסיכון. לכן חשוב לבצע השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל ולבדוק איזו חברה מציעה את התנאים הטובים ביותר עבור נשים בהריון.

 • כיסוי איתור, חילוץ והצלה בביטוח נסיעות לחו"ל מאפשר לחברת הביטוח לשלוח צוותי חילוץ מטעמה במגוון מקרי חירום, החל מתאונה בהולנד ועד לתקרית בהודו, ובכך לסייע למבוטח במצבי לחץ שונים בחו"ל.

 • ככלל, לא ניתן לשנות או לערוך את הכיסויים בביטוח הנסיעות לאחר רכישתו. חשוב לוודא שהפוליסה שנרכשה כוללת את כל הכיסויים הרלוונטיים הנדרשים עבור אותה נסיעה ספציפית לפני ביצוע הרכישה.

 • כן, קיימים הבדלים אפשריים בכיסויים ובעלויות של ביטוח הנסיעות בהתאם ליעד הספציפי. יעדים המוגדרים כבעלי סיכון רפואי גבוה יותר, או שהגעה אליהם כרוכה בסיכונים לוגיסטיים מורכבים יותר, עלולים לגרור עלות גבוהה יותר של הביטוח.

 • במקרים של ביטול או קיצור נסיעה עקב מחלה, אירוע חירום או כל סיבה אחרת, ביטוח נסיעות הכולל כיסוי לביטול/קיצור ישפה חלקית או במלואה את ההוצאות שכבר שולמו. חשוב לשים לב שיש דרכי תפעול וסייגים שונים של סעיף זה אצל חברות הביטוח השונות.

 • אם יש צורך בפינוי רפואי במהלך הנסיעה לחו"ל, סעיף איתור, חילוץ והצלה בביטוח הנסיעות מאפשר לחברת הביטוח לשלוח צוותי חילוץ שיבצעו את הפינוי הרפואי הדרוש, לרבות פינוי מוטס במקרה הצורך.

 • חשוב לערוך ביטוח נסיעות לחו"ל גם לנסיעות קצרות כמו סופ"ש באנגליה, מכיוון שחוק הבריאות הישראלי לא תקף בחו"ל וללא ביטוח נסיעות אתם נותרים ללא כיסוי רפואי. תאונות ומקרים בלתי צפויים יכולים לקרות גם בנסיעה קצרה.

שאלות נוספות