מוזמנים לדבר איתנו

דרך מנחם בגין 11 רמת גן

  יש לכם שאלות?

  • אתר בסטי הוא אתר להשוואת ביטוחים שמבטיח להציג לכם תוצאות עדכניות, אובייקטיביות, ניטרליות ונטולות אינטרסים, תוך זמן קצר. המערכת החכמה של האתר מבוססת על אגרגטור, שהוא למעשה מנוע לחיפוש, איסוף ומיון מידע ממקורות שונים ברחבי האינטרנט.

   במחשבון הביטוח של האתר תתבקשו להזין מספר נתונים עליכם ועל הרכב אותו תרצו לבטח, כמו גיל הנהג, מספר הנהגים שצפויים לנהוג ברכב, מין הנהג, סוג הרכב, שנת הייצור של הרכב, אם היו לנהג תביעות ביטוח רכב בשנים האחרונות, האם הרכב משועבד ופרטים נוספים.

   לאחר שקלטה המערכת החכמה של בסטי את הנתונים שלכם, היא אוספת את המידע הביטוחי מאתרי האינטרנט של חברות וסוכנויות הביטוח ומציגה לכם תמונה מלאה של הצעות המחיר הזולות ביותר והפופולריות ביותר הרלוונטיות עבורכם, בצורה ברורה, עניינית ופשוטה. בנוסף, ניתן לשנות בזמן אמת את נתוני החיפוש ולסנן את התוצאות לפי חברות ביטוח ופרמטרים אחרים.

   ההשוואה המקיפה שעושה עבורכם האתר חוסכת לכם זמן יקר על סקר שוק בין החברות והסוכנויות השונות, וכן מציגה תמונה מלאה של ביטוחי הרכב שעומדים לרשותכם, כשלגבי כל ביטוח רכב ניתן לראות את ההרכב של המחיר, מה סכום ההשתתפות העצמית, אילו שירותים כלולים בביטוח ואילו תוספות ניתן לעשות בתשלום נוסף.

  • ישנם בישראל שלושה סוגים של ביטוח רכב, כשהראשון הוא ביטוח חובה, אותו חייב כל בעל רכב לעשות על פי חוק. נהיגה ללא ביטוח חובה בתוקף הינה עבירה על החוק שעלולה להוביל לקנס, שלילת רישיון ואף מאסר, ולא ניתן לעשות טסט לאוטו ללא ביטוח חובה. ביטוח מסוג זה נועד להגן על המבוטח במקרה של תאונה עם נזקים בגוף שנגרמו לו, לנוסעים ברכבו או להולכי רגל. ביטוח חובה מאפשר לקבל פיצויים על אובדן השתכרות וכושר השתכרות ולקבל מימון של טיפולים רפואיים והוצאות רפואיות ללא צורך להוכיח מי האשם בתאונה.

   ביטוח צד ג' הוא ביטוח רשות, אותו ניתן להוסיף לביטוח החובה. ביטוח מסוג זה נועד לתת כיסוי למקרה בו גרם המובטח נזק לבעל רכב אחר או לרכוש, כמו חניה, גדר, חלונות ראווה של חנות, קירות של בית, עמוד חשמל וכד'.

   ביטוח מקיף גם הוא ביטוח רשות, וכשמו כן הוא, ביטוח רכב המקיף והנרחב ביותר שניתן לעשות. ביטוח מסוג זה כולל בתוכו ביטוח צד ג', ובנוסף הוא נועד גם לתת כיסוי למקרים של נזקי רכוש בעקבות תאונה, גניבה, שריפה, נזקי טבע כמו הצפות, שלג או קריסת עמודי חשמל. ביטוח זה כולל לרוב גם רכב חליפי, שירותי גרירה והוצאות משפטיות, וניתן לעשות תוספות והרחבות לביטוח בתשלום נוסף.

  • כשאתם מעוניינים לרכוש ביטוח רכב מכל סוג שהוא, כל חברה או סוכנות ביטוח מציעה לכם הצעת מחיר שכוללת שירותים מסוימים, אך חשוב לדעת שלרוב יש עוד מגוון תוספות והרחבות שניתן לעשות בתוספת תשלום בביטוח רכב, בעיקר בביטוח מקיף, על מנת לכסות כמה שיותר מקרים של נזקים אפשריים ולאפשר למבוטח לנהוג בראש שקט ונטול דאגות. התוספות האפשריות משתנות מחברת ביטוח אחת לאחרת וכך גם המחיר שלהן, כשחברה אחת יכולה להציע את השירות כחלק מהביטוח הבסיסי וחברה אחרת עשויה להציע אותו רק למי שירצה להוסיף אותה בתשלום.
   ההרחבות הקיימות בביטוח רכב הן רבות וביניהן: חילוץ מחניון תת קרקעי, שירותי דרך וגרירה, שירותי החלפת גלגל ואספקת דלק, סיפוק רכב חליפי, כיסוי שמשות מקוריות, כיסוי לפנסים ומראות צד, כיסוי לפגיעה בפגוש, שירותי VIP שונים כמו מונית עד הבית ממקום התאונה והגעת נציג למקום, הוצאות משפטיות, שינוי סכום ההשתתפות העצמית או ביטול של ההשתתפות העצמית, שינוי גובה גבול האחריות במקרה של נזק לצד ג', נזקי רעידת אדמה, נזקי שביתות ומהומות, נהג מזדמן למספר ימים ותוספות אחרות המשתנות בין החברות לביטוח רכב.

  שאלות נוספות