מקיף + חובה
או
צד ג' + חובה

באיזה ביטוח רכב תרצו לחסוך היום?

הצעות מכל החברות המובילות ב-2 דקות!

הצעות מכל החברות המובילות ב-2 דקות!

 • לוגו כלל
 • לוגו הכשרה
 • לוגו הראל
 • לוגו הפניקס
 • לוגו מנורה
 • לוגו שומרה
 • לוגו שלמה ביטוח
 • לוגו שירביט
 • לוגו ביטוח חקלאי
 • לוגו איילון
 • לוגו מגדל

ביטוח רכב בבסטי -

מהיום חוסכים בביטוח הרכב ומרוויחים

במדינה שבה למשפחה יש בממוצע יותר מרכב אחד בחניה הביתית, ביטוח רכב הופך מוצר צריכה מבוקש מאוד. כמו כל מוצר, גם עם ביטוח הרכב שלכם לא מתפשרים על טיב הכיסוי. אך באותה נשימה דואגים לעבור בין כמה שיותר חברות ביטוח כדי לבדוק מי מציעה את הדיל הטוב ביותר.

רק כך תבטיחו שאתם רוכשים את הביטוח המשתלם והנכון ביותר עבורכם, עם כל הכיסויים שאתם צריכים, בטווח המחירים המתאים. כאן בבסטי תמצאו עשרות הצעות ביטוח בכמה קליקים בודדים על העכבר, 24/7, 365 ימים בשנה. אילו הצעות ביטוח ניתן להשוות עם בסטי? תמשיכו לגלול למטה ותגלו. 

סוגי ביטוח רכב -

הכירו כל ביטוח רכב

על 3 ביטוחים עומד ענף ביטוחי הרכב בישראל ובכלל בעולם – ביטוח חובה, צד ג', ומקיף. לכל אחד מהביטוחים הללו יתרונות משלו לשמירה על הנהג והרכב בשגרה. ביטוח חובה הוא ביטוח שכל נהג מחויב לרכוש על פי חוק על מנת לנהוג, בעוד שביטוח צד ג' ומקיף הם ביטוחים בגדר רשות. רכישתם מותנית בשיקול דעתו של הנהג. 

מה גם, ביטוח חובה רוכשים רק בצורתו הבסיסית, לא ניתן לשדרג אותו עם כיסויים נוספים. מנגד, ביטוח מקיף וצד ג' ניתן לשנות עם הרחבות וכיסויים כדי להתאים אותו בצורה מדויקת יותר לצרכים שלכם. מחירי ביטוח הרכב לסוגיו נקבעים על פי הפרמטרים הבאים:

 • נתוני הנהג
 •  מאפייני הרכב
 • השתתפות עצמית
 • פירוט הכיסויים וההרחבות בפוליסה
 • מדיניות חברת הביטוח

קצת על כל אחד משלושת הביטוחים הקיימים בשוק.

ביטוח רכב חובה

ביטוח חובה לרכב כשמו כן הוא, ביטוח רכב שהוא חובתו החוקית של כל נהג. בלעדיו כאמור אסור לנהוג. ביטוח החובה מכסה נזקי גוף ונפש שנגרמו לנהג, לנוסעים, ומשתמשי דרך נוספים שהיו מעורבים בתאונה. הכיסוי כולל הוצאות רפואיות ללא הגבלה, טראומה, אובדן חלקי או מלא של כושר העבודה ולא עלינו, מוות. אצלנו בבסטי ניתן לרכוש את ביטוח החובה יחד עם ביטוח מקיף או צד ג'. באופן הזה, אתם לא צריכים לשבור את הראש ולבזבז זמן יקר בחיפושים אחר ביטוח חובה בנפרד, כי כל הצעה שתבחרו תכלול אותו כבר בילד אין. 

ביטוח רכב צד ג'

ביטוח צד ג' לרכב הוא ביטוח המכסה נזקי רכוש שנגרמו לצד שלישי במקרה של תאונה. ביטוח צד ג' אינו חובה, אך הוא מומלץ לכל נהג, במיוחד לנהגים של רכבים ישנים או בעלי שווי נמוך. כאשר בוחרים ביטוח צד ג', חשוב לבדוק את היקף הכיסוי וגבול האחריות. גבול האחריות הוא הסכום המקסימלי שחברת הביטוח תשלם במקרה של תביעה. ניתן להתאים את פוליסת צד ג' לצרכים שלכם על ידי הרחבות בתשלום. כמה מההרחבות המומלצות ביותר לכל נהג הן שירותי דרך וגרירה, כיסוי פנסים ומראות צד, כיסוי זמני לנהג צעיר ורכב חלופי. 

ביטוח רכב מקיף 

ביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח רכוש המכסה נזקים שנגרמו לרכב כתוצאה מתאונת דרכים, תופעות טבע כדוגמת שיטפון, סערה, שריפה. יש חברות ביטוח הכוללות בסעיף זה גם רעידת אדמה, בעוד שאחרות מציעות אותו ככיסוי נפרד. הביטוח המקיף מפצה את המבוטח על מקרי השחתה, גניבה ונזקי צד ג'. בדומה לביטוח צד ג' גם הביטוח המקיף הוא אופציונלי אך מומלץ לרכוש אותו אם מחזיקים בבית רכב חדש, רכב יוקרתי (חשמלי, ספורט, היברידי) או רכב סטנדרטי המשמש כרכב הראשי של בני הבית. 

ניתן לרכוש פוליסת ביטוח מקיף בצורתה הבסיסית וכן פוליסה מורחבת עם כיסויים בהתאמה אישית. כמה כיסויים שלא מוותרים עליהם בביטוח המקיף הם כיסוי לרכב חלופי במקרה של גניבה או טוטאל לוס, חדש תמורת ישן, שירותי דרך וגרירה, שבר שמשות ועוד רבים וטובים שיגנו עליכם בדרכים. 

חשיבות ביטוח הרכב -

למה בכלל צריכים ביטוח?

הכביש הוא זירה בלתי צפויה ודינאמית, בכל פעם שיושבים מול ההגה לא יכולים לדעת מה יוליד יום. גם הנהג המנוסה, הזהיר והמחושב ביותר, זה שנוסע באותן דרכים כבר שנים ומכיר אותן כמו כף ידו יכול להיקלע לתאונה שלא באשמתו. זה יכול לקרות מכל מיני סיבות, למשל הרכב שלפניו או אחריו עשה טעות של חוסר תשומת לב, ליקויים לוגיסטיים בדרך (בורות, כביש חלק), ראות לקויה בגלל גשם כבד או שמש מסנוורת והרשימה עוד ארוכה. 

ביטוח הרכב לסוגיו (חובה, מקיף, צד ג') נועד להגן על הנהג והרכב שלו מפני אותם מפגעי דרך – בעת הנסיעה אבל גם כשהרכב נח בחניה. הביטוח לספק רשת ביטחון כלכלית שתסייע במימון הוצאות תיקון הרכב ושיקום הגוף והנפש במקרה של תאונה. הוצאות שיכולות להגיע לסכומים אסטרונומיים כשצריך לשלם אותם לבד. ביטוח הרכב הוא מעטפת ההגנה שלכם למשך שנה שלמה, לכן חשוב להתייחס אליו בכובד ראש, לבחור את סוג הביטוח שמשקף את שגרת הנהיגה שלכם בצורה המדויקת ביותר ולא להתבייש להוסיף הרחבות רלוונטיות בתשלום – כי עדיף להשקיע עוד קצת כדי להבטיח שקט נפשי גדול יותר בדרכים.

כשעורכים השוואה בין ביטוחי רכב מומלצים, חשוב מאוד לוודא מה מציעה כל חברת ביטוח רכב במסגרת הפוליסה הזו.

כל אלו, יחד עם גורמים נוספים משפיעים על המחיר הסופי של הביטוח המקיף. חשוב שתקבלו הצעות מכל החברות, כיוון שהשוני במחיר ובתכולה בין החברות לנתונים שתציגו משמעותי מאוד עבורכם! הפלטפורמה של בסטי היא חדשנית, מהירה ועוזרת למצוא ביטוח רכב לכל נהג. בבסטי תשיגו ביטוח מותאם אישית, המתבסס על מאפיינים הספציפיים שלכם ושל כלי הרכב שלכם. תוך דקה אחת בלבד תגיעו להצעות הביטוח הזולות, המקיפות והמשתלמות ביותר בשוק הביטוח.

ביטוח רכב אונליין -

למה עושים ביטוח באינטרנט?

התשובה לשאלה זו פשוטה למדי, ראשית כשמחפשים ביטוח רכב באינטרנט מבצעים תהליך כמעט מיידי וחוסכים זמן רב על מילוי טפסים וביצוע שיחות עם נציג השירות או סוכן הביטוח. סיבה שניה למה לפנות לאונליין כשמועד חידוש הפוליסה מתקרב: באינטרנט הצעות הביטוח זולות יותר, גם כי התחרות על ליבם של הצרכנים גדולה יותר וגם כי הצעות הביטוח מגיעות ללא דמי תיווך של סוכן או איש מכירות, כי התהליך מתבצע באופן עצמאי. 

מיותר לציין שהיצע הפוליסות באינטרנט גדול יותר מאשר זה שתמצאו בשיטה המסורתית, הדורשת מכם לעבור חברה אחת בכל פעם, בעוד שבאונליין בודקים הצעות של חברות רבות בעת ובעונה אחת. סיבה רביעית וחשובה במיוחד – באינטרנט מוצאים הצעות ביטוח בהתאמה אישית, רק הצעות רלוונטיות לפרופיל האישי שלכם ומאפייני הרכב שברשותכם. לסיכומו של עניין, באינטרנט לוקחים למעשה תהליך שלוקח לרוב שעות ארוכות ומצמצמים אותו לדקות ספורות. הופכים את מלאכת מציאת ביטוח הרכב לחוויה אינטראקטיבית ואישית. 

איך זה עובד?

 • 01

  עונים על כמה שאלות

  רק שאלות שיעזרו לנו לתת לך את ההצעות הכי משתלמות

 • 02

  מקבלים הצעות מכל החברות

  לפני שתספיקו להכין קפה - כבר נמצא את ההצעה המשתלמת ביותר

 • 03

  בוחרים את ההצעה הכי משתלמת

  משווים בין מחירים, כיסויים והטבות ומתחילים לחסוך!

עוד סיבות להשוות אצלנו

 • אייקון רכב

  אנחנו מאמינים שהשוואת ביטוח רכב צריכה להיעשות באופן שקוף וללא אינטרסים חבויים. אצלנו כל המידע מוצג בשפה עניינית וקלה להבנה.

 • אייקון כדור הארץ

  השימוש בבסטי מייעל לכם את הזמן ומאגד את כל ההצעות במקום אחד. כך תוכלו לבצע השוואת מחירים בפשטות, ובמינימום זמן ומאמץ!

 • אייקון מטבעות

  בסטי היא מנוע השוואה דיגיטלי שמאפשר להתמצא בקלילות בעולמות הביטוח ולמצוא את הביטוח שתפור במדויק למידותיכם ובמחיר המשתלם ביותר.

שאלות נפוצות על ביטוח רכב

 • ישנם בישראל שלושה סוגים של ביטוח רכב, כשהראשון הוא ביטוח חובה, אותו חייב כל בעל רכב לעשות על פי חוק. נהיגה ללא ביטוח חובה בתוקף הינה עבירה על החוק שעלולה להוביל לקנס, שלילת רישיון ואף מאסר, ולא ניתן לעשות טסט לאוטו ללא ביטוח חובה. ביטוח מסוג זה נועד להגן על המבוטח במקרה של תאונה עם נזקים בגוף שנגרמו לו, לנוסעים ברכבו או להולכי רגל. ביטוח חובה מאפשר לקבל פיצויים על אובדן השתכרות וכושר השתכרות ולקבל מימון של טיפולים רפואיים והוצאות רפואיות ללא צורך להוכיח מי האשם בתאונה.

  ביטוח צד ג' הוא ביטוח רשות, אותו ניתן להוסיף לביטוח החובה. ביטוח מסוג זה נועד לתת כיסוי למקרה בו גרם המובטח נזק לבעל רכב אחר או לרכוש, כמו חניה, גדר, חלונות ראווה של חנות, קירות של בית, עמוד חשמל וכד'.

  ביטוח מקיף גם הוא ביטוח רשות, וכשמו כן הוא, ביטוח רכב המקיף והנרחב ביותר שניתן לעשות. ביטוח מסוג זה כולל בתוכו ביטוח צד ג', ובנוסף הוא נועד גם לתת כיסוי למקרים של נזקי רכוש בעקבות תאונה, גניבה, שריפה, נזקי טבע כמו הצפות, שלג או קריסת עמודי חשמל. ביטוח זה כולל לרוב גם רכב חליפי, שירותי גרירה והוצאות משפטיות, וניתן לעשות תוספות והרחבות לביטוח בתשלום נוסף.

 • אתר בסטי הוא אתר להשוואת ביטוחים שמבטיח להציג לכם תוצאות עדכניות, אובייקטיביות, ניטרליות ונטולות אינטרסים, תוך זמן קצר. המערכת החכמה של האתר מבוססת על אגרגטור, שהוא למעשה מנוע לחיפוש, איסוף ומיון מידע ממקורות שונים ברחבי האינטרנט.

  במחשבון הביטוח של האתר תתבקשו להזין מספר נתונים עליכם ועל הרכב אותו תרצו לבטח, כמו גיל הנהג, מספר הנהגים שצפויים לנהוג ברכב, מין הנהג, סוג הרכב, שנת הייצור של הרכב, אם היו לנהג תביעות ביטוח רכב בשנים האחרונות, האם הרכב משועבד ופרטים נוספים.

  לאחר שקלטה המערכת החכמה של בסטי את הנתונים שלכם, היא אוספת את המידע הביטוחי מאתרי האינטרנט של חברות וסוכנויות הביטוח ומציגה לכם תמונה מלאה של הצעות המחיר הזולות ביותר והפופולריות ביותר הרלוונטיות עבורכם, בצורה ברורה, עניינית ופשוטה. בנוסף, ניתן לשנות בזמן אמת את נתוני החיפוש ולסנן את התוצאות לפי חברות ביטוח ופרמטרים אחרים.

  ההשוואה המקיפה שעושה עבורכם האתר חוסכת לכם זמן יקר על סקר שוק בין החברות והסוכנויות השונות, וכן מציגה תמונה מלאה של ביטוחי הרכב שעומדים לרשותכם, כשלגבי כל ביטוח רכב ניתן לראות את ההרכב של המחיר, מה סכום ההשתתפות העצמית, אילו שירותים כלולים בביטוח ואילו תוספות ניתן לעשות בתשלום נוסף.

 • ישנן חברות ביטוח המציעות מסלולי ביטוח רכב לפי קילומטראז', כך שתקבלו הטבה אם תיסעו מעט או אף תוכלו לשלם רק לפי השימוש ברכב. לא נהגתם? לא שילמתם!

שאלות נוספות