השוואת ביטוח צד ג'

פגעת בטעות ברכב אחר? יש לך כיסוי

ביטוח צד ג’ מתייחס לכיסוי נזקים שנגרמו על ידי המבוטח לרכב אחר. אם אין לך עניין לבטח את רכבך בביטוח מקיף, עליך להביא בחשבון את הסיכון שרכבך יגרום נזק לרכב אחר. נזק שכזה יכול להסתכם בעשרות ואף במאות אלפי שקלים. עם ביטוח צד ג, במקרה של גרימת נזק לצד שלישי, עלייך לשלם רק את ההשתתפות העצמית במידה וקיימת. רוב חברות הביטוח מגבילות את סכום הפיצוי הכספי לצד השלישי ל-500 אלף ש”ח. כמו כן, ביטוח רכב צד ג’ אינו מכסה נזקים לרכב המבוטח כתוצאה מתאונה או מגניבה.

יש כמה גורמים המשפיעים על מחיר ביטוח צד ג’: גיל המבוטח, תביעות עבר, מספר הנהגים המורשים להשתמש ברכב ועוד.

ביטוח צד ג השוואת מחירים

מה ההבדל בין ביטוח צד ג' לביטוח מקיף?

כל הביטוחים המקיפים כוללים גם כיסוי של ביטוח צד ג’ וגם ביטוח במידה והרכב המבוטח נגנב או נפגע. לכן, ביטוח צד ג’ בלבד זול משמעותית מביטוח מקיף.
ביטוח צד ג השוואת מחירים

למי מתאים ביטוח צד ג'?

השאלה היא, האם לרכוש ביטוח חובה + ביטוח מקיף, או ביטוח חובה + ביטוח צד ג’. לרוב, ההיבט המכריע בשאלה זו טמון בשווי רכבך. בעוד שבשני הביטוחים קיים המרכיב החשוב שמגן עליך מפני תשלומי פגיעה לצד שלישי, רק בביטוח המקיף מכסה גם פגיעה ברכבך, בין אם מתאונה או מגניבה.


ברכבים, בעיקר ישנים, ייתכן ולא ישתלם לתקן במקרה של נזק לרכב, וניתן לשקול לרכוש ביטוח צד ג’, שאינו מכסה נזקים ברכבך או גניבות. ברכבים חדשים יותר, שעלותם גבוהה יחסית, מומלץ לשקול לרכוש ביטוח מקיף, שיכסה נזקים במקרים של תאונות, גניבה וכדומה.

ביטוח צד ג השוואת מחירים

מה חשוב לעשות לפני רכישה או חידוש ביטוח?

מומלץ לבצע השוואת מחירים אובייקטיבית ולקבל הצעות ביטוח משתלמות שמתאימות לצרכים שלך. הקפדה על רישום פרטים נכונים חשובה מאוד בתהליך חיפוש ובחירת הביטוח. האגרגטור של bestie אוסף ומשווה מבין מאות הצעות המתקבלות מחברות ביטוח וסוכנים, במטרה להציע לך את ההצעות המשתלמות ביותר לביטוח צד ג’ או מקיף. Bestie אינו סוכנות או חברת ביטוח, מה שמבטיח לך תוצאות אובייקטיביות בלבד, ללא הטיות וללא אינטרסים.
ביטוח צד ג השוואת מחירים

מהיום, עושים ביטוח צד ג' או מקיף רק עם האגרגטור החכם של bestie!

Bestie הוא אתר השוואות ביטוח הראשון בישראל, המבוסס על מנוע חיפוש חכם ויעיל (אגרגטור). אם לא הכרתם עד היום את המושג אגרגטור, זה המנוע שבו משתמשים בזאפ, אמזון, עלי אקספרס, טריווגו, סקייסקנר ועוד. האגרגטור מאפשר לאסוף ולמיין מידע מממספר גדול של מקורות, ולהציג את התוצאות בהתאם לחיפוש הרלוונטי לכם. בזכות המערכת החכמה, ניתן לשנות את מאפייני החיפוש און ליין, והמערכת תציג את פרטי המידע התואמים באופן מהיר, קל וידידותי. מעולם לא היה קל יותר להשוות!
השוואת ביטוח מקיף לרכב
כשכולם מתחרים עליך, זה הכי bestie שיש!

איזה רכב מבטחים?

מגיע לכם לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר