מהו ביטוח חובה לרכב?

כל בעל רכב בישראל מחויב לפי חוק לרכוש ביטוח חובה המגן עליו מפני נזקי גוף. הביטוח נועד לממן את הטיפול וההוצאות הרפואיות ללא הגבלה, פיצויים בגין אובדן השתכרות וכושר השתכרות. הפיצוי אינו מותנה בהוכחת אשמה מצידו של הפוגע. אדם שנפגע, מקבל פיצוי לפי הנזק שנגרם לו, בהתאם להיקף הפיצוי שקבעו בחוק.

ביטוח צד ג השוואת מחירים

איך נקבע מחיר ביטוח חובה?

מחיר ביטוח חובה מתבסס על מאפייני הנהג כגון: גיל, מין, עבר ביטוחי, שלילת רישיון, מאפייני הרכב, אמצעי בטיחות המותקנים ברכב כגון ועוד. מחיר הביטוח אינו אחיד ונקבע ע”י חברות הביטוח השונות.
ביטוח צד ג השוואת מחירים

איך למצוא את ביטוח החובה הנכון בשבילי?

Bestie, אוספת ומשווה מאות הצעות מחברות ביטוח וסוכנים. ההצעות ממוינות כל שבכל שורה מוצגת ההצעה הזולה ביותר בכל מהיצע המסלולים שנבדקו. ביטוחי החובה ב Bestie מוצעים רק עם ביטוחים מקיפים או עם ביטוחי צד ג’.
ביטוח צד ג השוואת מחירים

ביטוח חובה עם האגרגטור החכם של bestie!

Bestie הוא אתר השוואות ביטוח הראשון בישראל המבוסס על מנוע חיפוש חכם ויעיל (אגרגטור). Bestie איננה סוכנות או חברת ביטוח, מה שמאפשר להציג תוצאות אובייקטיביות ללא הטיות וללא אינטרסים. אולי לא הכרתם עד היום את המושג אגריגטור, אבל כולנו משתמשים בו באינטרנט (זאפ, אמזון, AAliExpress , Skyscanner, Kayak, Trivago ועוד).

 

האגריגטור מאפשר לאסוף ולמיין מידע באינטרנט, מציג את התוצאות מהמקורות השונים בהתאם לפריט החיפוש הרלוונטיים לכם. איך הוא עושה זאת? באמצעות מעבר על מספר גדול של מקורות מידע בזמן קצר מאוד.


בזכות המערכת החכמה, ניתן לשנות את מאפייני החיפוש בזמן אמת, בהתאם לצרכים שלכם. המערכת תציג את פריטי המידע התואמים לדרישותיכם בצורה מהירה, קלה וידידותית.
מעולם לא היה קל יותר להשוות!

השוואת ביטוח מקיף לרכב
כשכולם מתחרים עליך, זה הכי bestie שיש!

איזה רכב מבטחים?

מגיע לכם לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר