Group 42Created with Sketch.

האתר היחיד בישראל שמשווה בין מאות הצעות מחיר לביטוח רכב - ומוצא לך את המחיר הזול ביותר תוך דקות

מה נשווה היום?

מה זה ביטוח רכב?

ביטוח רכב נועד להגן על בעל הרכב מפני נזקים אפשריים שעלולים לקרות לו ולרכבו ונזקים שהוא עלול לגרום לאחרים. כל בעל רכב בישראל נדרש על פי חוק לעשות ביטוח חובה לרכב ונהיגה ללא ביטוח זה נחשבת לעבירה על החוק שעלולה להוביל לקנס ואף מאסר.
ביטוחי הרכב השונים מאפשרים לקבל פיצוי על נזקי גוף שנגרמו לנהג, לנוסעים ברכבו או להולכי רגל, כיסוי הוצאות רפואיות וטיפול רפואי, כיסוי נזקים שנגרמו לרכב או לרכושו של צד שלישי, כיסוי מקרים של גניבה, נזקים ברכוש בעקבות תאונה, שריפות, הצפות ונזקי טבע שונים ועוד.

 

תפקידו של ביטוח רכב הוא לאפשר לבעל הרכב לנהוג בראש שקט, כשהוא יודע שבמקרה של פגיעה או נזק יש לו למי לפנות על מנת לקבל סיוע, לטפל בנזקים ולהשתקם פיזית וכלכלית מבלי להיקלע להוצאות כספיות גבוהות של תיקונים יקרים לרכב, תשלומים לבתי חולים או לצד שלישי שנפגע.

ביטוח צד ג השוואת מחירים

איך נקבע מחיר ביטוח רכב?

מחירו של ביטוח רכב מושפע מגורמים רבים והוא משתנה בין חברת ביטוח זו לאחרת ובין סוג ביטוח אחד לשני.
לרוב, עלות ביטוח חובה, שהוא הבסיסי וההכרחי על פי חוק, היא הנמוכה ביותר, ועלות ביטוח מקיף, שהוא הנרחב ביותר, היא הגבוהה ביותר.

מחיר ביטוח רכב נקבע בהתאם לנתונים של בעל הרכב ושל הרכב המובטח:

 • גיל הנהג
 • מין הנהג
 • ותק רישיון הנהיגה של הנהג
 • האם יש לנהג תביעות ביטוח מהשנים האחרונות
 • כמה נהגים צפויים לנהוג ברכב
 • מה סוג הרכב ומה הדגם, מה שנת הייצור שלו, מה נפח המנוע, אילו אמצעי בטיחות ומיגון קיימים ברכב
 • מה סכום ההשתתפות העצמית, מה גובה גבול האחריות במקרה של נזק לצד ג’
 • האם ביטוח הרכב כולל נהגים צעירים או חדשים
 • כמה ק”מ נוסעים ברכב
 • האם זהו רכב יחיד או שני במשפחה
 • אילו שירותי דרך כלולים בביטוח ועוד.

  חלק מהחברות אף מציעות ביטוח רכב שמחירו מושפע ישירות מכמות הנסיעה ברכב, כך שאם נוסעים מעט – משלמים מעט.

ביטוח צד ג השוואת מחירים

איך למצוא את ביטוח הרכב הכי משתלם?

בחירת ביטוח רכב זהו צעד שאין להקל בו ראש, כיוון שזוהי הוצאה כספית לא קטנה והיא נועדה להגן עליכם ברגע האמת, כך שכדאי שהביטוח הנבחר יהיה כזה שיתאים לצרכים שלכם, לתקציב שלכם ולרצונות שלכם. תוכלו לבחור לעשות ביטוח חובה בלבד או להוסיף לו גם ביטוח צד ג’ או ביטוח מקיף, זאת על פי השיקולים האישיים שלכם מבחינת הנזקים שתרצו לכסות והכסף שתרצו להוציא על ביטוח רכב.

באתר בסטי תוכלו לעשות השוואת מחירים של ביטוחי רכב בדרך המהירה והקלה ביותר, שתציג לכם תוך זמן קצר תוצאות עדכניות, אובייקטיביות ונטולות אינטרסים של הצעות המחיר הזולות ביותר והפופולריות ביותר, כשלגבי כל הצעת מחיר תוכלו לראות את השירותים הכלולים בה ואת התוספות האפשריות.

כך תחסכו זמן יקר על סקר שוק בין מגוון חברות ביטוח ותוכלו למצוא ביטוח רכב שמתאים בדיוק למה שאתם מחפשים ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

ביטוח צד ג השוואת מחירים

ביטוח רכב עם האגרגטור החכם של בסטי!

אתר בסטי הוא אתר להשוואת ביטוחים שמבטיח להציג לכם תוצאות עדכניות, אובייקטיביות, ניטרליות ונטולות אינטרסים, תוך זמן קצר. המערכת החכמה של האתר מבוססת על אגרגטור, שהוא למעשה מנוע לחיפוש, איסוף ומיון מידע ממקורות שונים ברחבי האינטרנט.

 

במחשבון הביטוח של האתר תתבקשו להזין מספר נתונים עליכם ועל הרכב אותו תרצו לבטח, כמו גיל הנהג, מספר הנהגים שצפויים לנהוג ברכב, מין הנהג, סוג הרכב, שנת הייצור של הרכב, אם היו לנהג תביעות ביטוח רכב בשנים האחרונות, האם הרכב משועבד ופרטים נוספים. 

 

לאחר שקלטה המערכת החכמה של בסטי את הנתונים שלכם, היא אוספת את המידע הביטוחי מאתרי האינטרנט של חברות וסוכנויות הביטוח ומציגה לכם תמונה מלאה של הצעות המחיר הזולות ביותר והפופולריות ביותר הרלוונטיות עבורכם, בצורה ברורה, עניינית ופשוטה. בנוסף, ניתן לשנות בזמן אמת את נתוני החיפוש ולסנן את התוצאות לפי חברות ביטוח ופרמטרים אחרים.

 

ההשוואה המקיפה שעושה עבורכם האתר חוסכת לכם זמן יקר על סקר שוק בין החברות והסוכנויות השונות, וכן מציגה תמונה מלאה של ביטוחי הרכב שעומדים לרשותכם, כשלגבי כל ביטוח רכב ניתן לראות את ההרכב של המחיר, מה סכום ההשתתפות העצמית, אילו שירותים כלולים בביטוח ואילו תוספות ניתן לעשות בתשלום נוסף. 

שאלות נפוצות

לא! ביטוח רכב חובה הוא ביטוח שכל בעל רכב בישראל נדרש לעשות על פי חוק. לא ניתן לעשות טסט ללא הצגת ביטוח חובה בתוקף, ונסיעה ללא ביטוח חובה נחשבת לעבירה פלילית שעלולה להוביל לקנס כספי, מאסר או שלילת רישיון. ביטוח מקיף וביטוח צד ג’ הם ביטוחי רשות, אותם יכול בעל הרכב להחליט אם להוסיף לביטוח החובה.

ישנם בישראל שלושה סוגים של ביטוח רכב, כשהראשון הוא ביטוח חובה, אותו חייב כל בעל רכב לעשות על פי חוק. נהיגה ללא ביטוח חובה בתוקף הינה עבירה על החוק שעלולה להוביל לקנס, שלילת רישיון ואף מאסר, ולא ניתן לעשות טסט לאוטו ללא ביטוח חובה. ביטוח מסוג זה נועד להגן על המבוטח במקרה של תאונה עם נזקים בגוף שנגרמו לו, לנוסעים ברכבו או להולכי רגל. ביטוח חובה מאפשר לקבל פיצויים על אובדן השתכרות וכושר השתכרות ולקבל מימון של טיפולים רפואיים והוצאות רפואיות ללא צורך להוכיח מי האשם בתאונה. 

ביטוח צד ג’ הוא ביטוח רשות, אותו ניתן להוסיף לביטוח החובה. ביטוח מסוג זה נועד לתת כיסוי למקרה בו גרם המובטח נזק לבעל רכב אחר או לרכוש, כמו חניה, גדר, חלונות ראווה של חנות, קירות של בית, עמוד חשמל וכד’. 

ביטוח מקיף גם הוא ביטוח רשות, וכשמו כן הוא, ביטוח רכב המקיף והנרחב ביותר שניתן לעשות. ביטוח מסוג זה כולל בתוכו ביטוח צד ג’, ובנוסף הוא נועד גם לתת כיסוי למקרים של נזקי רכוש בעקבות תאונה, גניבה, שריפה, נזקי טבע כמו הצפות, שלג או קריסת עמודי חשמל. ביטוח זה כולל לרוב גם רכב חליפי, שירותי גרירה והוצאות משפטיות, וניתן לעשות תוספות והרחבות לביטוח בתשלום נוסף.

כשאתם מעוניינים לרכוש ביטוח רכב מכל סוג שהוא, כל חברה או סוכנות ביטוח מציעה לכם הצעת מחיר שכוללת שירותים מסוימים, אך חשוב לדעת שלרוב יש עוד מגוון תוספות והרחבות שניתן לעשות בתוספת תשלום בביטוח רכב, בעיקר בביטוח מקיף, על מנת לכסות כמה שיותר מקרים של נזקים אפשריים ולאפשר למבוטח לנהוג בראש שקט ונטול דאגות. התוספות האפשריות משתנות מחברת ביטוח אחת לאחרת וכך גם המחיר שלהן, כשחברה אחת יכולה להציע את השירות כחלק מהביטוח הבסיסי וחברה אחרת עשויה להציע אותו רק למי שירצה להוסיף אותה בתשלום.
ההרחבות הקיימות בביטוח רכב הן רבות וביניהן: חילוץ מחניון תת קרקעי, שירותי דרך וגרירה, שירותי החלפת גלגל ואספקת דלק, סיפוק רכב חליפי, כיסוי שמשות מקוריות, כיסוי לפנסים ומראות צד, כיסוי לפגיעה בפגוש, שירותי VIP שונים כמו מונית עד הבית ממקום התאונה והגעת נציג למקום, הוצאות משפטיות, שינוי סכום ההשתתפות העצמית או ביטול של ההשתתפות העצמית, שינוי גובה גבול האחריות במקרה של נזק לצד ג’, נזקי רעידת אדמה, נזקי שביתות ומהומות, נהג מזדמן למספר ימים ותוספות אחרות המשתנות בין החברות לביטוח רכב.

ישנן חברות ביטוח המציעות מסלולי ביטוח רכב לפי קילומטראז’, כך שתקבלו הטבה אם תיסעו מעט או אף תוכלו לשלם רק לפי השימוש ברכב. לא נהגתם? לא שילמתם!

בעל רכב שמעוניין לרכוש ביטוח מקיף או ביטוח צד ג’, עליו להציג אישור היעדר תביעות (הנקרא גם רצף ביטוחי או עבר ביטוחי). אישור זה מוכיח אם למבוטח היה ביטוח רכב על שמו בשלוש השנים האחרונות ואם הוא היה מעורב בתביעות ביטוח רכב במהלך שנים אלה. חברות הביטוח יעניקו הנחה במחירי הביטוח לנהגים עם ותק וללא תביעות, כיוון שאלה ייתפסו כנהגים זהירים יותר עם פחות סיכון לפגוע ולהיפגע על הכביש.

אלה הם מוסכים שלחברת הביטוח יש הסכם איתם. במקרה של תאונה או נזקים שונים שנגרמו לרכב, יוכל המבוטח לבחור לתקן את רכבו באחד ממוסכי ההסדר וכך ליהנות מהטבה במחיר ומתשלום ההשתתפות העצמית בלבד.

השוואת ביטוח מקיף לרכב
כשכולם מתחרים עליך, זה הכי bestie שיש!

איזה רכב מבטחים?

מגיע לכם לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר