השוואת ביטוח מקיף: מדריך לבחירה חכמה

במה תעסוק כתבה זו?

רגע לפני שאתם מתיישבים מאחורי ההגה ונוהגים ברכב שלכם, חשוב ואף חובה לעשות ביטוח לרכב. בנוסף לביטוח החובה שבו אתם נדרשים על פי חוק, מומלץ לרכוש גם ביטוח צד ג’ או ביטוח מקיף, על מנת להגן על עצמכם מפני מקרים נוספים של נזקים: ביטוח צד ג’ נוגע למקרים בהם גרם המבוטח נזק לצד שלישי, לבעל הרכב, לרכב או לרכוש. ביטוח מקיף כולל בתוכו גם ביטוח צד ג’ וגם מכסה מקרים של גניבה, נזקים במקרה של תאונה, נזקי טבע ועוד. לפני שאתם בוחרים איזה ביטוח לרכוש, מומלץ לעשות השוואת ביטוח מקיף לרכב והשוואת ביטוח צד ג’, על מנת לדעת מהם המחירים הקיימים בשוק ואיזה ביטוח מתאים עבורכם. אם בחרתם לכסות את עצמכם מכל הכיוונים ולעשות ביטוח שנוגע למירב הנזקים האפשריים ולגניבה, כלומר לעשות ביטוח מקיף, עכשיו מגיע שלב השוואת המחירים והפוליסות שמציעות חברות הביטוח השונות.

השוואת ביטוח מקיף אונליין עם בסטי

כיום ניתן לעשות השוואת ביטוח מקיף און ליין, מבלי לצאת מהבית ומבלי לבזבז זמן יקר בשיחות טלפון עם מספר חברות ביטוח ונציגי מכירות שינסו לשכנע אתכם לרכוש את הביטוח שלהם. באמצעות טלפון סלולרי או מחשב ביתי, תוכלו בנוחות ובפשטות לעשות השוואת ביטוח באתר בסטי, לבחון מספר הצעות שונות ולהחליט מה מתאים לכם. 

אל המערכת החכמה של אתר בסטי תתבקשו להזין את הפרטים שלכם ושל הרכב שלכם ולענות על מספר שאלות, על מנת שתוכלו לקבל את התוצאות הרלוונטיות ביותר עבורכם. לאחר שמילאתם את כל הפרטים הנדרשים ובחרתם לעשות השוואת ביטוח צד ג’ או השוואת ביטוח מקיף, המערכת אוספת את המידע על הביטוח המבוקש מתוך אתרי האינטרנט של חברות הביטוח הגדולות בשוק וביניהן שירביט, שומרה, הפניקס, איילון וחברות נוספות, ובצורה עניינית, מהירה, שקופה, ניטרלית ונטולת אינטרסים נסתרים, מציגה המערכת תוצאות המתאימות באופן ספציפי ומדויק לרצונות שלכם ולנתונים שלכם ושל הרכב. מתוך כלל ההצעות שיוצגו לכם, תוכלו לבחור כרצונכם באיזו חברה או סוכנות לעשות את הביטוח, תוכלו לעשות את השיקולים האישיים שלכם, בין אם על פי המחיר הנמוך ביותר או בין אם לפי דירוג השירות של חברת ביטוח כזאת או אחרת. כך או כך, הבחירה תיעשה בלי לחצים חיצוניים, אנשי מכירות, לחץ של זמן או כל דבר או אדם אחר שעלולים להשפיע על הבחירה החשובה. 

מידע נוסף על המערכת של בסטי להשוואת ביטוחים

בהשוואת ביטוח מקיף באתר בסטי, תוכלו לשנות את נתוני החיפוש בזמן אמת ולבדוק אפשרויות שונות להרכב הפוליסה המבוקשת. שימו לב כי ישנם פרמטרים שונים המשפיעים על מחיר הביטוח, וביניהם סוג הרכב ושנת הייצור שלו, האם הוא נחשב לרכב גניב, מה גילו של הנהג, מה שוויו של הרכב, האם יש עבר של תביעות או שלילת רישיון, אילו מצבים מיוחדים מכסה הביטוח (למשל נזקים בשל פיגוע, מלחמה ומקרים נוספים), מה גובה ההשתתפות העצמית של המבוטח (לרוב, ככל שסכום ההשתתפות העצמית נמוך יותר – כך עולה מחיר הביטוח), מהם אמצעי הבטיחות והמיגון הקיימים ברכב (רוב חברות הביטוח יוזילו את מחיר הפוליסה עבור רכב בו ישנן מערכות בטיחות מתקדמות כמו מערכת התראה על סטייה מהנתיב ומערכות נוספות), האם הביטוח כולל שירותי דרך ואם כן אז איזה, האם הביטוח כולל קבלת רכב חלופי ובאילו מקרים, האם הנהג נחשב לנהג זהיר (לעיתים יש הנחות והטבות לנהגים זהירים), האם יש רצף של עבר ביטוחי לבעל הרכב, ועוד גורמים נוספים שיכולים להשפיע על מחירי הביטוח לכאן או לכאן. לאחר השוואת הביטוח לרכב ולפני בחירת החברה בה תרכשו את הביטוח המקיף לרכבכם, מומלץ להעמיק ולהבין מה באמת כוללת הפוליסה, האם ניתן להוזילה והאם ישנם שירותים נרחבים יותר שתרצו להוסיף.

איזה רכב מבטחים?

מגיע לכם לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר

עוד באותו נושא

איזה רכב מבטחים?

מגיע לכם לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר